2. ve 3. Kademe Güreş Antrenör Uygulama Eğitimi ÜÇÜNCÜ Kursları Ankara da Yapılacak

2021 Faaliyet programımızda yer alan 2. ve 3. kademe Uygulama Eğitimi Antrenör kurslarımızın üçüncüsü Şubat ayı içerisinde Ankara da yapılacak

2021 Faaliyet programımızda yer alan 2. ve 3 kademe Uygulama Eğitimi Antrenör kurslarımız, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı olarak Spor Eğitimi ve Araştırmaları Daire Başkanlığı bünyesinde Şubat ayı içerisinde Ankara da yapılacak olup, başvuru şekli, tarih, programlar vs. kurs ile ilgili açıklamalar aşağıda belirtilmiştir.

Kurs başvuruları; e-devlet spor bilgi sistemi üzerinden yapılacaktır. Uygulama Eğitim Kurslarımıza daha önceden Spor Eğitim ve Araştırmaları Dairesi başkanlığı bünyesinde açılmış Temel Eğitim kurslarından başarılı olanlar ve yine E-devlet sistemi üzerinden BESYO Denklik işlemi başvurusu kabul edilen kişiler ve kategori yükseltmek isteyen kişiler katılabileceklerdir.

Uygulama eğitimine katılacak olan kişilerden başvuru için istenilen evraklar, E-devlet üzerinden sisteme yüklenecektir. E -devlet üzerinden yüklenen belgeler federasyona gönderilmeyecektir.

Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan Antrenör Yönetmeliği kapsamında kursun başlamasından 5 gün önce kursa kabul edilen kişilerin isim listesi federasyon internet sitesinden ilan edilecektir. Kurs katılım kontenjanları her bir kurs için 50 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kurs kontenjanlarının dolması halinde ileriki tarihlerde talep edilen kademelerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecektir ve federasyonumuz tarafından duyurusu resmi sitemiz üzerinden yapılacaktır.

 

BAŞVURU ŞEKLİ

E-Devlet Kurs Başvurusu; E-Devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı / Spor Bilgi Sistemi / Uygulamaya Git / Spor Elemanı / / Kurs Başvuru / Antrenör/ ve diğer sekmelerin tamamlanması ile yapılacaktır.

Kurs ücreti; E-devlet üzerinden yapmış olduğunuz kurs başvurunuzun federasyon tarafından onaylanmasından sonra mail adresinize gönderilecek referans numarası ile Halk Bankasından kurum ödemeleri bilgisi verilerek ön kayıt tarihleri içerisinde yatırılacaktır.

  1. Kademe Kurs Ücreti

Kategori yükseltmek ve Temel Eğitimden Başarılı Olup 2. Kademe Uygulama Eğitimi Kursuna Katılacaklar İçin Kurs Ücreti 700 Tl.

BESYO Denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için 2. Kademe Uygulama Eğitimi Kurs Ücreti 200 Tl

 

  1. kademe Kurs Ücreti

Kategori yükseltmek ve Temel Eğitimden Başarılı Olup 3. Kademe Uygulama Eğitimi Kursuna Katılacaklar İçin Kurs Ücreti 900 Tl.

BESYO Denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için 3. Kademe Uygulama Eğitimi Kurs Ücreti 250 Tl

Not: Bankada yukarıda belirtilen ücretler dışında ücretlendirme çıkması halinde lütfen federasyonu arayınız.

 

Şubat Ayı İçerisinde Yapılacak ikinci Uygulama Eğitimi Kurs Bilgileri

Kademe                İl               Ön Kayıt Tarihleri             Liste Duyuru Tarihi       Başlangıç Tarihi       Bitiş Tarihi        

2. kademe   Ankara       01-02-2021/08-02-2021        10-02-2021                        13-02-2021                  20-02-2021

3. kademe   Ankara       01-02-2021/08-02-2021         10-02-2021                       13-02-2021                  20-02-2021

 

Kurs başvurusu kabul edilen kişiler kursa gelmeden önce 48 saati geçmemiş (11-12 Şubat tarihli test) Koronavirüs (Covid-19) testi yaptırmak zorundadırlar. Test yaptırmayan kişiler kesinlikle kursa kabul edilmeyecektir. Kişilerin test kontrolü; kursun ilk günü, Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden kod kontrolü, E- nabız veya fiziksel olarak almış oldukları rapor üzerinden yapılacaktır.

 

Konaklama :

Pandemi nedeniyle kursun işleyişi, kursun yapılacağı salona ulaşım kolaylığı (yürüme mesafesi) ve teorik derslerin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi adına Federasyonumuz tarafından şehir dışından gelecek kursiyerler için Grand Seray Otel ile anlaşma yapılmıştır. Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri ve alınacak önlemler kapsamında anlaşmalı otelde konaklama yapılması önem arz etmektedir.

 

Grand Seray Otel

Oda Kahvaltı Tek Kişilik Oda: 120 tl

 

Oda Kahvaltı İki Kişilik Oda: 150 tl

 

Tel: 0312 309 33 33 -0312 309 33 36

 

Cep: 0533 332 67 44 (Oktay ÇALIŞKAN)

Adres: İstanbul Cad. Soydaşlar Sok. No:9 Ulus /ANKARA