AVM & ALIŞVERİŞ MERKEZİ GÜVENLİĞİ

Güvenli yaşam alanları oluşturmak adına uzun yıllar sizlere alışveriş merkezi güvenliği olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Güvenliğin en fazla ihtiyaç duyulduğu ortam yaşam alanlarının güvenliğini deneyimli ekibimiz ve yüksek kalitede üretilen ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Profesyonel keşif, Alışveriş Merkezi güvenliğine uygun güvenlik ürünlerimizle gittiğiniz her noktada güvenliğinizi garanti altına alıyoruz.

AVM GÜVENLİĞİNDE NELER YAPIYORUZ?

AVM Güvenliği hizmetimizde pek çok farklı mikro hizmet söz konusudur. Konut, AVM, site, endüstriyel ve ticari alanlarda tüm güvenlik tedbirlerini uyguluyoruz. Teknik güvenlik hizmetleri içerisinde yer alan; yakın koruma, VIP, rezidans, stadyum ya da hastane güvenliği gibi profesyonellik gerektiren güvenlik hizmetini alanında uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.

CCTV sistemlerimizde; Enerji, bina, tesis, metro, hava yolu, demir yolu, elektronik ve siber güvenlik hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Değerli eşyalarınızı güvenle dilediğiniz noktadan alıp istediğiniz lokasyona transfer ediyoruz. Özellikle site, AVM, ilk yardım, okul, nakit ve değerli eşyaların transferini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

AVM UZAKTAN İZLEME MERKEZİ

Teknolojik gelişmelerin güvenlik sektörüne yansıması olumlu sonuçlar doğuruyor. Zamanın en değerli olduğu acil durumlarda kurtarıcı etkiye sahip olan ve ilk müdahale adına en önemli özelliğe sahip sektörler arasında avm özel güvenlik hizmetleri ilk sıralarda yer alır. Uzaktan izleme merkezi kalabalık alanlarda fark edilmeyen her durumun dikkatle izlenmesi ve gözden kaçmaması anlamına geliyor.

 

AVM GÜVENLİK HİZMET BÖLGESİ

Ankara güvenlik şirketleri arasında en köklü tarihe sahip olan AKL VIP Güvenlik, Ankara merkezli bir güvenlik firmasıdır. Avm özel güvenlik firması olarak hizmet verdiğimiz firmamızın sınırlarını sizler için Türkiye geneline yayıyoruz. Güvenliğin ülke genelinde gerekli olduğu her an sizleri yalnız bırakmıyoruz. Ön keşif yapmak adına bizlere bulunduğunuz lokasyonu belirtmeniz halinde en yakın ekibimizi alana yönlendiriyoruz. Gerekli inceleme sonucu ihtiyaç duyulan güvenlik noktaları belirleniyor. AVM yapıların ülke genelinde tüketicilere hizmet veriyor olması, artan talepler doğrultusunda AVM sayısını artırmıştır. Can ve mal güvenliğinin sağlanması gereken alanlar arasında bulunan AVM’ler, deneyimli personelimizin yapacağı keşif sonrası yapacağı kurulum ile korunuyor.

AVM Güvenliğinde Önemli Maddeler

AVM’lerin güvenlik ihtiyaçları için verilecek hizmetler değişiklik gösterebiliyor. AVM büyüklüğüne, giriş-çıkış noktalarına, güvenlik gerektiren yerlerin tespitine göre hizmet belirlenir.

 

AVM güvenlik hizmetleri;

 

Koruma

Güvenlik görevlisi

Fiziki avm güvenlik görevlisi hizmetleri

Geçiş kontrol noktası

Alarm sistemleri

Ağ güvenliği

Yangın koruması

Profesyonel alarm sistemleri

CCTV sistem ile 7/24 kameralı izleme

Daha birçok güvenlik hizmeti için bizlere ulaşabilirsiniz. Güvenlik sistemlerinin yeni nesil teknolojiye uygun olması, kaliteli yazılım ve güvenlik birimleri entegrasyonu ile tüm vatandaşlar AVM’de kendilerini koruma altında hissedecekler. AVM içerisinde yer alan birçok ticari alanda ayrı güvenlik sistemleri de kurarak kaleyi içten ve dıştan güvenlik ağı içerisine alıyoruz. VIP güvenlik taleplerinize avm özel güvenlik hizmeti yapılacak etkinliğe göre cevap veriyoruz.