BAKAN KARAİSMAİLOĞLU BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ

Bir dizi temas, inceleme ve açılış için Giresun’a gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Belediyemizi ziyaret etti.

Havaalanında Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’nun da yer aldığı heyet tarafından karşılanan Bakan Karaismailoğlu, Dereli ilçesindeki incelemelerinin ardından Doğankent yolunda yapımı tamamlanan Altı Şehitler Köprüsü’nün açılışını gerçekleştirdi. Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’nun seçim öncesi projeleri arasında yer alan ve yakın zamanda ihalesi yapılacak Uzuncakum balıkçı barınağı projesini de yerinde inceleyen Bakan Karaismailoğlu, Valilik ziyaretinden sonra Giresun Belediyesi’ne geçerek Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu ile görüştü.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkanımız Şenlikoğlu, alt ve üstyapı çalışmaları, trafik akışını rahatlatacak dal -çık projesi, Uzuncakum balıkçı barınağı projesi, ulaşım ağları projeleriyle ilgili Bakan Karaismailoğlu’na bilgi verdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’da Giresun’da gerçekleşen hizmetlerden dolayı Başkanımız Şenlikoğlu’na teşekkür ederek: “Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Bakanlık olarak gerekli desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu