BAŞKAN DEMİR: KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK

BAŞKAN DEMİR: KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK

Salı ve Perşembe günleri halk gününde vatandaşlarla bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir “Kapımız tüm vatandaşlarımıza her zaman açık” dedi.

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye onların dertlerini ve önerilerini dinlemeye önem veren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, haftada 2 gün halk günü gerçekleştiriyor. Salı ve Perşembe günleri randevulu ve randevusuz belediyeye gelen vatandaşları ağırlayan Başkan Demir, tek tek dinleyerek notlar alıyor.

Salı ve Perşembe günleri randevu almadan herkesin gelebileceğini belirten Başkan Mustafa Demir, “Vatandaşlarımızın dertlerini, sorunlarını, isteklerini çözmek için gayret ediyoruz. Gelen bütün vatandaşlarımıza kapılarımız ardına kadar açık. Randevuya gerek yok, belediyedeysek bir şekilde mutlaka sizinle görüşürüz, ihtiyaçlarınızı çözmeye gayret ederiz” dedi.

Halk gününde Başkan Mustafa Demir ile görüşen vatandaşlar, başkana çok kolay ulaştıklarını ve çok iyi karşılandıklarını belirterek “Başkanımız çok ilgili davrandı ve notlarını aldı” diyerek kendisine teşekkür etti.

Kontrol Et

200 BİN LALE TOPRAKLA BULUŞUYOR

200 BİN LALE TOPRAKLA BULUŞUYOR

Samsun Büyükşehir Belediyesi baharı rengarenk çiçeklerle karşılamak, kentin güzelliğine katkı sağlamak amacıyla 200 bin laleyi …