BAŞKAN MUSA AYDIN YALOVA ALTINOVA BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN MUSA AYDIN YALOVA ALTINOVA BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

Türk güreşinin her alanda ilerlemesi için gecesini gündüzüne katan Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın’ın Belediye ziyaretleri sürüyor. Başkan Aydın’ın bu kez ki durağı Yalova Altınova Belediyesi oldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Dr. Metin Oralı ata sporumuz olan güreşin her zaman yanında olduklarını ve bundan sonrada yanlarında olmaya devam edeceklerini söyledi. Oralı, Belediye olarak bir güreş salonu yaptıklarını da belirtti.

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın’da Belediye Başkanı Dr. Metin Oralı’ya Türk güreşine olan katkılarından dolayı teşekkür etti. Aydın, Altınova Belediyesi tarafından yaptırılan salona minder ve alt yapı sporcularına malzeme desteğinde bulundu.

Ziyaretin sonunda Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Belediye Başkanı Dr. Metin Oralı’ya Milli Takım eşofmanı hediye ederken, Belediye Başkanı Oralı’da Musa Aydın’a bir tablo hediye etti. Diğer yandan Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın Tersaneler spor kulübüne de malzeme desteğinde bulundu.

Kontrol Et

Herbalife Nutrition KBSL'de 10. Hafta Maçları Oynanacak

Herbalife Nutrition KBSL’de 10. Hafta Maçları Oynanacak

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi 2020-2021 sezonunda 10. hafta, 25 Kasım Çarşamba günü oynanacak …