BEŞİKTAŞ KULÜBÜNDEN GÜREŞÇİLER İÇİN MODERN SALON

BEŞİKTAŞ KULÜBÜNDEN GÜREŞÇİLER İÇİN MODERN SALON

Beşiktaş kulübü güreşçiler için son derece modern bir salon açtı. Beşiktaş kulübü başkanı Ahmet Nur Çebi ile Asbaşkan Fatih Hakan Avşar, Türkiye güreş federasyonu başkanı Musa Aydın’ı Vodafone Park’ta ağırladı. Ahmet Nur Çebi, sıcak bir ortamda geçen ziyarette Aydın’a, Güreş takımlarının çalışmalarını gerçekleştirdiği Vodafone Park’ta yer alan yeni güreş salonlarını gezdirdi.
Çebi, yeni spor salonlarının gösterimi sırasında yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“ Güreş takımımızın sporcuları zor şartlar altında çalışmalarını yürütüyordu. Sporcularımıza daha iyi imkanlar sağlamak için Vodafone Park’ta düzenlemeler yaptık ve açılışını yaptık. Ayrıca ata sporumuz olan güreş için spor okulu açmayı da planlıyoruz. Yeni salonumuzun camiamıza kazandırılmasında emeği bulunan Asbaşkanımız Fatih Hakan Avşar’a ve salonun güreş minderini temin eden Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın beye teşekkür ediyorum.” Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın’da diğer kulüplere örnek olmasını temenni ederek Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile Asbaşkan Fatih Hakan Avşar’a teşekkür ettiği konuşmasında şu sözlere yer verdi:

“Beşiktaş’ın güreş sporuyla çok eski bir mazisi var. Federasyonumuzun ilk başkanı Ahmet Fetgeri, aynı zamanda Beşiktaş’ın da başkanıydı. Beşiktaş, Ahmet Ayık gibi olimpiyat şampiyonu güreşçiler yetiştirmiş bir kulüp. Bu yatırımlar sayesinde yeni şampiyon sporcular yetişeceğine inanıyorum.”

Kontrol Et

Grup Milli Takımımız Avrupa Şampiyon

Grup Milli Takımımız Avrupa Şampiyon

Ukrayna’nın Kiev kentinde düzenlenen Ritmik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda Grup Milli Takımımız üç çember + iki …