"Bizler tarihin bu en keskin dönemecinde AK Parti teşkilatları olarak bir hakikat mücadelesi veriyoruz"

“Bizler tarihin bu en keskin dönemecinde AK Parti teşkilatları olarak bir hakikat mücadelesi veriyoruz”

Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir, Merkez Spor Salonu’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı bağlantıyla katıldığı, Sinop 7. Olağan İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada, AK Parti’nin öyküsünün bir kahramanlık öyküsü olduğunu ifade etti.
Bu yolda gayret gösteren herkese şükranlarını sunduğunu dile getiren Kandemir, şunları dile getirdi:
“Tarih bir hakikat savaşı. Hakikatin yanında duranlar ve karşısında yer alanlar var. Bizler tarihin bu en keskin dönemecinde AK Parti teşkilatları olarak bir hakikat mücadelesi veriyoruz. Şimdi önümüzde 2023 seçimleri var. Zor bir dönemeçten geçeceğiz, biliyoruz. Karşımızda gözü, gönlü burada olmayan, ‘Başka mihraklarla yol alabilir miyiz acaba’ diye düşünen bir muhalefet anlayışı var. Katil ile maktulün adeta birbirine karıştığı bir dönemde hakkın, hakikatin yanında duran bizler, gayret gösterecek, mücadele edeceğiz.” 
Kandemir, Sinop’ta ortaya konulan birlik ve beraberlikten çok memnun olduklarını sözlerine ekledi.
Konuşmaların ardından yapılan seçimde İl Başkanı Uğur Giresun güven tazeledi.
​​​​​​​

Kontrol Et

"Türkiye'nin demokrasisi bir müzakere konusu değildir, Türkiye'nin güvenliği herhangi bir şekilde pazarlık konusu değildir"

“Türkiye’nin demokrasisi bir müzakere konusu değildir, Türkiye’nin güvenliği herhangi bir şekilde pazarlık konusu değildir”

Parti Sözcümüz Ömer Çelik, genel merkezde, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı devam ederken basın toplantısı düzenledi. Çelik, iç, …