BÜYÜKŞEHİR OTOBÜS ŞOFÖRLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Trabzon Büyükşehir Belediyesinde görev yapan otobüs şoförleri, Kızılay’a kan bağışında bulunarak örnek bir kampanyaya imza attılar.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı bünyesinde çalışan otobüs şoförleri, koronavirüs salgını sürecinde hastaların kan sıkıntısı yaşamaması adına, Kızılay’a kan bağışında bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, her gün binlerce Trabzonluyu sağ salim evlerine ulaştıran otobüs şoförlerine gösterdikleri hassasiyet nedeniyle teşekkür etti.

ORTAK PROJELERE DEVAM EDECEĞİZ

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Otobu¨s şoförlerimiz, koronavirüs salgını sürecinde kan sıkıntısı yas¸anmaması adına Kızılay’a kan bagˆıs¸ında bulunarak, anlamlı bir kampanyaya imza attılar. İnsan hayatına verdiğimiz önem doğrultusunda, bundan sonra da Kızılay ile ortak projelere imza atmaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda başlattığımız kan bağışını 3 ayda bir düzenli hale getirmeyi planlamaktayız. Bir gün herkesin kan ihtiyacı olabileceği düşüncesiyle, vatandaşlarımızın da bu konuya hassasiyet göstermelerini istirham ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu