Cumhurbaşkanımız Sn. Erdoğan, 3480 Rakımdaki Kahraman Jandarma’mızın Ramazan Bayramı’nı Tebrik Etti

Bakanımız Sn. Süleyman Soylu 3 bin 480 rakımlı Düz Tepe Üs Bölgesi’nde incelemelerde bulundu, askerlerle sohbet etti.

Bakanımız Sn. Soylu, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile telefonla görüşerek gün boyu süren temaslarla ilgili bilgi verdi.

Bakanımız Sn. Soylu’nun telefonundan askerlere hitap eden Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, “Öncelikle hepinizi Ramazan Bayramı arifesinde en kalbi duygularla selamlıyorum. Şu anda bulunduğunuz yerlerin ne kadar önemli olduğunu özellikle biliyorum ve orada verdiğiniz bu mücadele sebebiyle de sizleri tebrik ediyorum” dedi.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin en yüksek sınır üs bölgesindeki Mehmetçik’in bayramını kutladı. Hakkari Yüksekova Düztepe Üs Bölgesi’ndeki şehit olan askerlere rahmet, yaralananlara şifa diledi.

“Zaferi Kabirlerde Uyuyan Şehitlerimiz İçin Gerçekleştireceksiniz”

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, askerlere zafere yakınız mesajı vererek, “Zafere artık bir an kaldı bir nebze kaldı. Ve bu zaferi inşallah beraberce inanıyorum ki şu anda kabirlerinde uyuyan şehitlerimizin rahat uyuması için gerçekleştirmiş bulunuyorsunuz” diye konuştu.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, Mehmetçik’e “Sizlerin verdiğiniz bu mücadele özellikle şehitlerimizi rahat ettirmiştir” dedi.