Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Aktaş Eskişehir İlinde Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi

Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Aktaş Eskişehir Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı’na ziyarette bulundu.

İlk olarak Eskişehir Valiliğine ziyarette bulunan Emniyet Genel Müdürü Sayın Mehmet Aktaş, Eskişehir Valisi Sayın Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret ederek fikir alışverişi ve görüşmelerde bulundu.

Akabinde Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü’nde, İl Emniyet Müdürü Sayın Engin Dinç tarafından karşılanan Emniyet Genel Müdürü Sayın Mehmet Aktaş, burada görevli personelimiz ile görüştü. İl Emniyet Müdürü Sayın Engin Dinç’ten yürütülen genel güvenlik ve asayiş hizmetleri hakkında bilgi alarak incelemelerde bulundu.

Daha sonra Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı’na ziyarette bulunan Emniyet Genel Müdürü Sayın Mehmet Aktaş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Sayın Ercan Atasoy ile görüşerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Emniyet Genel Müdürü Sayın Mehmet Aktaş,  nazik karşılamaları ve misafirperverliklerinden dolayı Vali Sayın Erol Ayyıldız’a teşekkür ederek, İl Emniyet Müdürü Sayın Engin Dinç ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Sayın Ercan Atasoy’a görevlerinde başarılar diledi. Ayrıca vazifelerinde üstün disiplin, gayret ve fedakarlık gösteren tüm personelimizin de başarılarının devamını diledi.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

%d blogcu bunu beğendi: