"İstanbul'u yeniden AK Parti hizmetleriyle donatacağız"

“İstanbul’u yeniden AK Parti hizmetleriyle donatacağız”

Genel Başkan Yardımcımız Fatma Betül Sayan Kaya, Bakırköy’deki Ahmet Cömert Spor Salonu’nda düzenlenen Bakırköy 7. Olağan İlçe Kongremizde konuştu.
Kaya, AK Parti’nin adanmışlık duygusu ve dava şuuruyla kurulan bir parti olduğunu anlattı. 
25 yıl boyunca Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde İstanbul’a hizmet ettiklerini belirten Kaya, “CHP zihniyeti İstanbul’u kazandı, ne yaptı? AK Parti döneminde basılmış ilmi ve akademik eserlerin künyelerini giyotinle adeta yok etti. İşte CHP zihniyetinin ilme, akademik çalışmaya, fikir ve düşünce özgürlüğüne verdiği değer budur. İnşallah güçlü bir şekilde çalışarak İstanbul’u yeniden AK Parti hizmetleriyle baştan başa donatacağız.” diye konuştu. 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kongreler için hazırlanmış video mesajının gösterildiği kongrede, divan heyeti belirlendikten sonra raporlar okunarak delegelerin oylamasına sunuldu. Raporların kabul edilmesinin ardından, AK Parti Bakırköy İlçe Başkanı’nı belirlemek için seçime gidildi. 
Kongreye, Grup Başkanvekilimiz Muhammet Emin Akbaşoğlu, İstanbul Milletvekillerimiz Emine Sare Aydın, Rümeysa Kadak, Abdullah Güler, Hasan Turan, Ahmet Hamdi Çamlı, İffet Polat, Nevzat Şatıroğlu ve Tülay Kaynarca, Bakırköy İlçe Başkanımız Tülin Mazlumoğlu Kestane ile partililer katıldı. 

Kontrol Et

"Siyasi şartların erken seçime hiçbir şekilde müsaade etmediği bu şartlar içinde erken seçimi gündeme taşımak, Türkiye için zaman kaybıdır"

“Siyasi şartların erken seçime hiçbir şekilde müsaade etmediği bu şartlar içinde erken seçimi gündeme taşımak, Türkiye için zaman kaybıdır”

Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, 24 TV canlı yayınında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu, soruları yanıtladı. 10-11 Aralık’ta …