MASTERCHEF BARBAROS YOLOĞLUN’DAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İLYAS ACAR TEŞEKKÜR ZİYARETİ

TV8 Kanalında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasına katılan ve yarışmada gösterdiği performansıyla adeta fırtına estiren ve finalde Türkiye 2. Olan Alaçamlı Hemşehrimiz, Gururumuz Barbaros YOLOĞLU Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR’ı Makamında Teşekkür Ziyaretinde Bulundu.
Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR ve Barbaros YOLOĞLU bir süre sohbet etti.
Başkan ACAR: “Şahsım ve Alaçam halkı adına teşekkür ediyorum”
MasterChef’te başarılı bir yarışma sergileyerek, Alaçamımızın gururu oldun yarıştığı süre boyunca gerek şahsımı gerek ise ilçemizi gururlandıran Barbaros YOLOĞLU Şefim benim nazarımda şampiyon olmuştur.
Saygısıyla, karakteriyle, emeğiyle başarılı bir şef duruşu sergilemiştir. İnanıyorum ki bundan sonraki hayatında yolu açık olacaktır.
Bir kez daha gönlümüzün şampiyonunu tebrik eder, kıymetli ailesine de bizlere büyük gurur yaşatan böyle bir evlat yetiştirdikleri için teşekkür ediyorum.
Bundan sonraki meslek hayatında da elde edeceğin başarılarla Alaçam’ın gururu olmaya, Alaçam’ı tanıtmaya katkı sağlayacağına eminim. Sana başarılar diliyorum.” diye konuştu ve plaket taktim etti.
Barbaros: Manevi desteğinizi hep hissettim
Yarışma boyunca Alaçam halkının manevi desteğini hissettiğini söyleyen Barbaros YOLOĞLU’da Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR’a desteği dolayısıyla teşekkürlerini sunarak, “Yarışma boyunca her zaman şahsınızın ve tüm Alaçam halkının manevi desteğini, dualarını yanımda hissettim. İyi ki varsınız. Desteğiniz için teşekkür ediyorum.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu