Milletvekili Köktaş, Rektör Aydın’ı Ziyaret Etti

Samsun AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Üniversitesi (SAMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın’ı İlkadım Rektörlük Ofisinde ziyaret etti.

Rektör Aydın: “Üniversitemizin Gelişimine Destek Veren Milletvekilimiz Sayın Fuat Köktaş’a Teşekkür Ediyorum”

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden SAMÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, “Üniversitemizin yapılanmasında bizlere her konuda yardımcı olduğu için Milletvekilimiz Sayın Fuat Köktaş’a teşekkür ediyorum. Üniversitemiz şehrimizle birlikte gelişen bir yapıya sahip. Bölgemiz ve ülkemiz adına kendimizi sürekli yenileyerek geleceğe emin adımlarla yürüyoruz. Geçtiğimiz gün Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin ortak kullanımı için protokol imzalayarak önemli bir adım atmış olduk. Bu yolculuğumuzda bizlere yardımcı olan şehrin önde gelen isimlerine şükranlarımı sunuyorum,” dedi.

Milletvekili Köktaş: “Samsun Üniversitesi Şehrin Dinamiklerine Uyumlu Hareket Eden Bir Kurum”
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Prof. Dr. Mahmut Aydın’la fikir alışverişinde bulunduklarını belirtirken, “Sayın hocamızla, verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Samsun Üniversitesi şehrin dinamiklerine uyumlu hareket eden bir kurum. Geleceğimizin şekillenmesinde önemli bir rol üstlenen SAMÜ ile sürekli iletişim halindeyiz. Milli, manevi duygulara sahip, geçmişine sahip çıkan nesiller bu gibi kaliteli üniversitelerden çıkıyor. Ayrıca tıp fakültesi ve eğitim ve araştırma hastanesi birlikte kullanım protokolünün hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Samsun Üniversitesi’nin üstlendiği bu eğitim neferliğinde yanındayız,” diye konuştu.
Samsun’daki eğitim faaliyetleri, tıp fakültesi, eğitim ve araştırma hastanesi gibi konularda istişareler yapılan ziyaret anı fotografı çekilmesi ile son buldu.