MUSA AYDIN’DAN ENKA KULÜBÜNE ZİYARET

MUSA AYDIN’DAN ENKA KULÜBÜNE ZİYARET

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın’ın kulüplere olan ziyareti sürüyor. Başkan Musa Aydın bu kez de ENKA spor kulübünü ziyaret etti. Aydın, özellikle kadın güreşinde elde ettiği başarılarla adından sıkça bahsettiren ENKA spor kulübünde genel müdür Ekrem Ay ile bir araya geletek malzeme desteğinde de bulundu.

Kulübün genel Müdürü Ekrem Ay Federasyon başkanı Musa Aydın’a ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek “Bu pandemi sürecine rağmen Federasyon olarak üstün gayretlerinizi takip ediyoruz. Geçen hafta sonu alınan madalyalarla yüreğimizi bir kez daha kabarttınız.

Ayrıca tek tek kulüpleri ziyaret ederek, malzeme desteğinde bulunuyorsunuz. Herşey için sizlere teşekkür ediyoruz” dedi. Başkan Musa Aydın’da ENKA sporun özellikle kadın güreşcilerimize verdiği destekten dolayı teşekkür ederek “Kadın güreşinde artık dünyanın en iddialı takımlarından biri olduk.

Bu başarıda sizlerin ve diğer kulüpletimizin payı da büyük. ” dedi. Ziyaretin sonunda Başkan Aydın genel müdür Ay’a milli takım eşofmanı hediye etti.

Kontrol Et

FIS YARIŞMA DUYURUSU

FIS YARIŞMA DUYURUSU

FIS YARIŞMA DUYURUSU Ülkemizde artan salgın vakaları nedeniyle açıklanan Covid-19 tedbirleri kapsamında Türkiye Kayak Federasyonu …