Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan’ın Yeni Yıl Kutlama Mesajı

2020 yılını geride bırakırken yeni umutlarımızın, hedeflerimizin ve beklentilerimizin olduğu bir yıla adım atmaktayız. Başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği; kardeşlik ve dostluk bağlarının pekiştiği, daha aydınlık bir hayata ulaşma yolunda yeni çalışmaların filizlendiği zaman dilimleri olarak değerlendirilmesi gereken her yeni başlangıç müreffeh bir geleceğe ulaşma noktasında inançlarımızı güçlendirmektedir.

Ordu Üniversitesi olarak yeni yılda da ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirdiğimiz nitelikli akademik çalışmalarımızı daha da artırmaya, yeni projeler üretmeye ve toplumun tüm kesimleriyle iş birliği içerisinde olmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda bilim, kültür, sanat ve teknolojiyle donatılmış; vatanını ve hürriyetini seven, milli ve manevi değerlerine bağlı, ülke menfaatlerini her şeyin üzerinde tutan; araştıran, sorgulayan, üreten ve toplumsal duyarlılığı yüksek nesiller yetiştirerek ülkemizin geleceğe daha emin adımlarla ilerlemesine vesile olmayı sürdüreceğiz.

Bu düşüncelerle Ordu Üniversitesi ailesinin ve Ordu halkının yeni yılını kutluyor; 2021 yılının ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk, barış ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu