Rektörümüzden KUZKA ve KASWOOD’a Ziyaret

Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Kamil DEMİRCİ ve Fen Edebiyat Fakültesi Dekanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet TABAK, bir dizi ziyaret gerçekleştirmek ve incelemelerde bulunmak üzere Kastamonu İline gittiler.

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN ve beraberindeki Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Kamil DEMİRCİ ve Fen Edebiyat Fakültesi Dekanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet TABAK, ilk olarak Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Genel Sekreteri Dr. Serkan GENÇ ile bir araya geldiler. Gerçekleştirilen görüşmede iki kurum arasında yapılabilecek işbirliği alanlarında görüş alışverişinde bulunuldu.

Daha sonra, Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Kamil DEMİRCİ ve Fen Edebiyat Fakültesi Dekanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet TABAK, Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Endüstriyel Orman Ürünleri Tesisleri’ni (KASWOOD) ziyaret etti.

Rektörümüz ve beraberindeki heyet, KASWOOD Fabrika Müdürü Sayın Nezih SAGUN ile birlikte tesisleri gezerek fabrika ve tesisler hakkında bilgi aldılar.