Sinop Milletvekilimiz Dr. Nazım MAVİŞ’ten Kampüs Alanımıza Ziyaret

Ak Parti Sinop Milletvekili Sayın Dr. Nazım MAVİŞ, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN ile birlikte Üniversitemiz Kampüs Alanını gezerek, incelemelerde bulundu.

Eğitim binaları ve sosyal yaşam alanlarının bir bir tamamlanarak hizmete açıldığı kampüs alanımız, çevre ve peyzaj düzenlemeleri ile modern bir görünüme kavuşurken, gelinen aşamayı yerinde inceleyen Sinop Milletvekilimiz Sayın Dr. Nazım MAVİŞ de kampüs alanımıza tam not verdi.

Sinop İl Genel Meclisi Başkanı Sayın Yakup ÜÇÜNCÜOĞLU, Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Kamil DEMİRCİ, AK Parti Sinop İl Başkanı Sayın Uğur GİRESUN, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Sayın Hüseyin KONUKÇU ve Ak Parti İl Yönetim Kurulu üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette, fiziksel gelişimini tüm hızıyla sürdüren kampüs alanımız gezildi.

Sırasıyla Öğrenci Yaşam Merkezi, kampüs içi yollar ve köprüyolu, Spor Bilimleri Fakültesi tribünü, Eğitim Fakültesi inşaatı, Fen Edebiyat Fakültesi binası ve kampüs alanı içeresinde devam eden peyzaj çalışmalarını yerinde inceleyen Sinop Milletvekilimiz Sayın Dr. Nazım MAVİŞ ve beraberindeki heyet, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN’dan bilgiler aldı.

Kampüs alanımızdaki inşaatlarda önemli ilerlemeler kaydedildiğini belirten Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, kampüs alanımızın modern görüntüsünün yanında işlevsel anlamda da öğrencilerimizin her türlü gereksinimlerine cevap verebilecek şekilde tasarlandığın söyledi.

Rektörümüz çalışmaların azami hızla sürdüğünü de belirterek Milletvekili Sayın Dr. Nazım MAVİŞ ve beraberindekilere ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.

Gelinen aşamaları gayet sevindirici bulan Sinop Milletvekilimiz Sayın Dr. Nazım MAVİŞ de Sinop Üniversitesi kampüsünün Sinop’un en büyük yatırımlarından biri olduğuna dikkat çekti. Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN ve ekibine teşekkürlerini sundu.