1. ve 2. KADEME ANTRENÖR KURSLARI

KADEME KURSUYER ÖN KAYIT TARİHLERİ
 2. KADEME KARATE UYGULAMA ANTRENÖR KURSU

17-25 ŞUBAT 2021

TRABZON 01-10 Şubat 2021

Ön Kayıt Sona Ermiştir

Ders ProgramıONAYLANAN KATILIMCI LİSTESİ
 

1. KADEME KARATE UYGULAMA ANTRENÖR KURSU

17-23 ŞUBAT 2021

İSTANBUL

Bahçelievler Kamp Eğitim Merkezi

 

Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi Fevzi Çakmak Mah. Çakmak Sok. No: 9/11 Bahçelievler

31 Ocak-

10 Şubat 2021

Ön Kayıt Sona Ermiştir

Ders ProgramıONAYLANAN KATILIMCI LİSTESİ
 1. KADEME KARATE UYGULAMA ANTRENÖR KURSU

26 ŞUBAT- 4 MART 2021

ANKARA

Mamak Spor Salonu

 09-19 ŞUBAT 2021

Ön Kayıt Başlamıştır

 Ders Programı ONAYLANAN KATILIMCI LİSTESİ

 

Antrenör Kurs Başvuruları E-Devlet üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet üzerinden Spor Bilgi Sistemi/Spor Elemanı/Kurs Başvuru Ekranından yapınız. Kursa Temel Eğitim Sınavını başarı ile tamamlayan ve Temel Eğitim Sınavından muaf olanlar başvurabilmektedir. 2018 ve sonrası düzenlenen 1. ve 2. Kademe Antrenör kurslarında Teknik Taktik dersinden bütünlemeye kalanlar federasyonumuzla irtibata geçerek katılabilirler.

 

  • E-Devlet üzerinden kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra sistemin size vereceği referans numarasıyla veya TC numaranız ile bulunduğunuz ildeki Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) Şubesinden Federasyonumuz hesabına yatırılması gereken ücreti yatırmanız gerekmektedir.
  • Ödeme işlemini yaparken 2533 Kurum Kodu Ödemeleri ekranında yer alan spor federasyonları ödemeler bölümünden yapılması zorunludur. Ödeme işlemi Havale veya Eft şeklinde yapılmamalıdır.
  • Antrenör Kursuyla ilgili ücret yatırma işleminde mutlaka referans numarası ve Tc Numaranızı belirtilerek ödeme yapılmalıdır. Ödeme işlemleriniz tamamlandıktan sonra Edevlet sisteminden kaydınızın tamamlanıp tamamlanmadığını mutlaka kontrol ediniz. 

 

Not: Bankalara gerekli ödeme işlemleri yapılırken banka görevlilerince ödeme işlemi Eft veya Havale şeklinde yapılarak açıklamaya referans numarasını yazarak işlem yapmaktadırlar bu şekilde yapılan ödeme işlemleri sıkça karşılaşılan yanlış ödeme şeklidir. Ödeme işlemini yaparken Kurum Ödemeleri ekranında yer alan spor federasyonları ödemeler bölümünden yapılması zorunludur.

  • Kursa katılımlar 50 kişi ile sınırlıdır başvuru sayısı fazla olduğu durumlarda Karate Antrenör Eğitim Talimatında belirtilen şartları taşıyan kursiyerlere öncelik verilecektir.(7. Madde’nin 3. fıkrası)
  • Kursun başlamasından 5 gün önce kursa  kabul edilen kişilerin isim listesi federasyon internet sitesinden ilan edilecektir.
  • Kurs kontenjanlarının dolması halinde ileri tarihlerde de kademeler için uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecektir ve federasyonumuz tarafından duyurusu resmi sitemiz üzerinden yapılacaktır.
  • Kursa katılımı kabul edilenler kursiyerlerin Hes Kodlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

 

Kurs Ücreti:

1. Kademe Uygulama Antrenör Kursu: 400 TL   EN AZ 1. DAN SAHİBİ OLMAK

2. Kademe Uygulama Antrenör Kursu: 500 TL   EN AZ 2. DAN SAHİBİ OLMAK

%d blogcu bunu beğendi: