Badminton Antrenör Kursu Duyurusu

23 ŞUBAT -1 MART 2021 TARİHLERİNDE ANKARA’DA  YAPILACAK  1.Grup 2.KADEME UYGULAMA

ANTRENÖR KURSU  DUYURUSU

COVID-19 pandemisinin tam olarak sonlanmaması nedeniyle risk devam etmektedir. Bu nedenle pandeminin devam ettiği dikkate alınarak Antrenör Kursunun sağlıklı ve güvenilir bir ortamda yapılabilmesi için Badminton Olimpiyatlara Hazırlık Merkezimizde uygulanacak genel kurallar aşağıya çıkarılmıştır. Kursa başvuru yapacaklar aşağıda ki kuralları dikkate alarak kursa başvuru yapabilirler.

Gereğini bilgilerinize rica ederim.

Murat ÖZMEKİK

Badminton Federasyonu Başkanı

 

GENEL KURALLAR:

1-) 1.Grup 2.Kademe Uygulama Antrenör kursu ; 23 Şubat- 1 Mart 2021 tarihleri arasında yapılacak (Tesiste Konaklamalı YATILI ) 2.Kademe Badminton Uygulama Antrenörlük kursuna  ilk başvuru yapan 24 kişi alınacaktır. 1.Gruba katılmak isteyen Kursiyerler kurs süresince tesisten çıkmamayı kabul etmiş sayılırlar.

2-) 2.Grup 2.Kademe Uygulama Antrenör kursu ; 2 -8 Mart 2021 tari(Ankara içi evlerinden gelip gidecek, Tesis dışında kalacaklar (Tesiste Konaklamasız YATISIZ )

İlk başvuru yapan 24 kişi alınacaktır.2.Grup Tesiste Yatısızdır, kursiyerler dışarda diledikleri yerde kalabilirler, Ancak kursiyerler sadece kurs alanı olan spor salonunu kullanabileceklerdir, Yemek, lavabo,tuvale,duş gibi hizmetler verilmeyecektir, bu ihtiyaçlar dışardan karşılanacaktır.

3-) 3.Grup 2.Kademe Uygulama Antrenör kursu ve 3.Kademe Antrenör kursu ; ilk 2 kurs sağlıklı bir şekilde yapıldığı takdirde 3.Grup kurs tarihleri ileri tarihlerde ilan edilecektir.

4-) 1.Grup Kursiyerler Antrenörlük kursundan 1 gün önce  22 Şubat 2021 Pazartesi günü saat 10.00’ da Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezinde (Adnan Menderes mh.1047.sk.No: 1 Keçiören/Aktepe) hazır olacaklar ve 100,00-TL + KDV ücret karşılığında Bakanlığımızın anlaşma yapılan sağlık kurumuna PCR testi yapılacak ve aynı gün akşamı test sonucuna göre tesise alınacaklardır.

5-Otelde konaklayacak kursiyerler  (2 kişilik odalarda) girişte üç öğün yemek ve yatak bedeli olan günlük 100,00-TL x 7 Gece : 700 TL’yi (kurs ücreti dışında) resepsiyona ödeme yapacaklardır. ( Not: Oda arkadaşını herkes kendisi seçecektir, Erkek ve Bayan kursiyerlerin  katları farklıdır)

Tesis Girişi

3-Antrenör kursuna katılacak kursiyerlerin tesise girişte ateş ölçer cihazı ile kontrolleri yapılacak,  taahhütname imzalayıp, kendilerine maske verilecek, mesafe ve her türlü hijyen tedbirlerinden sonra tesise girişleri yapılacaktır. Tesis içerisindeki tüm kapalı alanlarda ve eğitim süresince kursiyerler ve kurs öğretmenleri dahil herkesin tıbbi maske takması zorunlu olacaktır, tokalaşmak yasaktır.

Otel

4-Otel odalarında en fazla 2 kişi konaklayacaktır, ilgililer tüm kişisel eşyalarını yanlarında getirebilecektir.(Havlu, Şampuan, Sabun, Kıyafet, Çatal, Kaşık, Bardak,Yastık Kılıfı, Çarşaf vb.)

5-Odalar arasında oturmaya, misafirliğe, çay, diş fırçası istemeye, Film seyretmeye, bişey soracaktım gibi hiçbir şekilde katlarlar arası ve  odalar arası geçiş, kapıya bile gidilmesi yasaktır.

6-Yemekler Sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde Yemekhane de yenilecektir, dışardan yemek siparişi alınmayacaktır.

7-Tesiste konaklayan kursiyerler duş, tuvalet vb. ihtiyaçlarını otel odalarında yapacaklardır.

8- Odalarda sigara içmek yasaktır, Sigara içen kursiyerler sigaralarını tesisin dışında bahçe de içeceklerdir, odalarda sigara içenler hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Spor Salonu

8-Kursiyerler sabah eğitimlerinin bitiminde antrenman yapabileceklerdir, Ancak Akşam seansında Kurs bitiminde salonda Milli Takım kampı olduğundan Akşam seansından sonra  kurs dışında antrenman yapılamayacaktır.

9-Spor salonu içerisinde herkes birbiri arasında en az 1 metre sosyal mesafe bırakılarak oturacaklardır, ve yüz maskesi takması zorunludur.(ısınma ve müsabaka sırasında hariç)

10-Kursiyerler sahaya maç kıyafetleri ve kişisel ekipmanlarıyla gelecektir, Soyunma odası ve kilitli dolap kullanılmayacaktır. Eğitim süresince misafir-izleyici kabul edilmeyecektir.

11-Kursiyerler için Federasyonumuzca salon içerisinde el dezenfektanı bulundurulacak, herkes ellerini dezenfekte edecektir.

12-Tesiste sadece Federasyonumuzca fotoğraf çekilecektir, cep telefonu ve başka fotoğraf makinesi ile çekime izin verilmeyecektir buna rağmen çekim yapanların kurs ile ilişiği kesilecektir.

13-Akşam yatmadan önce görevli personel hijyenik kıyafeti ile birlikte odaları dolaşarak ateş ölçer cihazı ile ölçüm yapacaktır.

https://badminton.gov.tr/wp-content/uploads/2021/02/2.KADEME-ANTRENÖR-KURSU-TAAHHUTNAME.pdf

%d blogcu bunu beğendi: