DURGUNSU KANO MİLLİ TAKIM VE OLİMPİK TAKIM SEÇME VE DEĞERLENDİRME YARIŞLARI TAMAMLANDI

Federasyonumuzun 2021 yılı faaliyet programında yer alan “Durgunsu Kano Milli Takım ve Olimpik Takım Seçme ve Değerlendirme Testi” 05-07 Mart 2021 tarihleri arasında Adana’da tamamlandı.

1000m Yarış sonuçları için TIKLAYINIZ

500m Yarış sonuçları içinTIKLAYINIZ

200m Yarış sonuçları için TIKLAYINIZ

11 il, 20 kulüpten toplam 97 sporcunun Milli Takımlara girmek için mücadele ettikleriyarışlar sonunda Teknik Kurulca Aday Milli Takım kampına ve Olimpik Takım kampına davet edilen sporcular  belirlendi. Yarışlarını Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Federasyon Başkanımız Alper Cavit Kabakçı, Başkan Vekilimiz Osman Ercan ve ilgililer yakından takip ettiler.

Adana’da gerçekleştirilen Durgunsu Kano Milli Takım ve Olimpik Takım Seçme ve Değerlendirme Yarışlarına göre Teknik Kurulumuzca yapılan değerlendirmeler sonucu 14 Mart – 01 Nisan 2021 tarihlerinde Antalya’da, 05-23 Nisan 2021 tarihlerinde Muğla’da yapılacak olan Aday Milli Takım Kamplarına ve 15 Mart 2021 tarihinde Antalya’da başlayacak olan Olimpik Takım Kampına davet edilen sporcu listesi belirlenmiştir.

14 Mart – 01 Nisan 2021 Antalya Aday Milli Takım Kampına Davet Edilen Sporcular :

U23 Erkekler Kayak:

1- FARUK DEMİR – RİZE

2- GÖKTÜRK KORKMAZ – ADANA

3- BARAN DEMİR – SAKARYA

4- ABBAS ANIL ŞEN – KOCAELİ

 

U23 Erkekler Kano:

1- M.ALİ DUMAN – ESKİŞEHİR

2- FURKAN ÖZEN – KOCAELİ

 

Genç Erkekler Kayak:

1- İDRİS ŞENTÜRK – SAKARYA

2- EMİRCAN AYAKLI – BURSA

3- ALPER AKBULUT – BURSA

4- BURAK TARHAN – SAKARYA

 

Genç Erkekler Kano:

1- BEDİRHAN ÇIKTAY – BURSA

2- YUSUF BAYDOĞAN – SAKARYA


05 – 23 Nisan 2021 Muğla Aday Milli Takım Kampına Davet Edilen Sporcular :

 

 

Yıldız Erkekler Kano:

1- RESUL AYDIN – SAMSUN

 

Yıldız Kadınlar Kayak:

1- MERVE HİLAL ACAR – SAKARYA

2- SİMGE KAYA – BURSA

3- HİLAL ŞİMŞEK – Ş.URFA

 

U23 Erkekler Kano:

1- M. ALİ DUMAN – ESKİŞEHİR

2- FURKAN ÖZEN – KOCAELİ

3- KRİLO AVGAN – ADANA

4- MELİH USLU – BURSA

 

Yıldız Erkeler Kayak:

1- MUHAMMET ALİ MASAT – ADANA

2- TAHA ERKAM USTA – SAKARYA

3- KIRAÇ TİNİZ – ADANA


15 Mart 2021 tarihinde başlayacak olan Olimpik Takım  Antalya Kampına Davet Edilen Sporcular :

 

 

Büyük Kadın Kayak:

1- HİLAL AVCI – RİZE

2- LASMA LIEPA – ANTALYA

 

Büyük Erkek Kayak:

1- MUSTAFA ÖZMEN – SAKARYA

2- SERKAN KAKKAÇ – MUĞLA

 

U23 Kadın Kayak:

1- ÖZGE UZAR – KOCAELİ

 

Genç Erkek Kayak:

1- DENİZ ROMEO KAYA – SAKARYA

 

Not: Kampa davet edilen tüm sporcularımızın kamp başlama tarihinden 48 saat önce Covid-19 testlerini yaptırmaları ve kamp başlama tarihinde ilgili bölgelerde hazır olmaları gerekmektedir.