Erkekler Federasyon Kupası’nda İlk Gün Tamamlandı

Kocaeli’nin ev sahipliğindeki Erkekler Federasyon Kupası’nda ilk gün karşılaşmaları sona erdi.Green Park Kartepe’de düzenlenen Erkekler Federasyon Kupası’nda; Akhisar Belediye Basketbol, Ankara Anadolu Basket, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, Bornova Belediyesi, Budo Gemlik, Büyükşehir Hastanesi Konyaspor Basketbol, Final Spor, Global Connect Travel Düzce, İstanbul Basket, Kocaeli BŞB Kağıt Spor, Mamak Belediyesi, Manisa Büyükşehir Belediye Spor, Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, Samsunspor, Semt77 Yalovaspor ve Sigortam.Net ekipleri mücadele ediyor.TBF YouTube’dan naklen yayınlanan Erkekler Federasyon Kupası’nın grupları, maç programı ve alınan sonuçlar şu şekilde:

        A Grubu


        B Grubu


        C Grubu


        D Grubu


        Final Spor


        GCT Düzce


        Manisa Büyükşehir Belediye Spor


        Akhisar Belediye Basketbol


        Sigortam.Net


        Bornova Belediyesi


        Ankara Anadolu Basket


        Balıkesir Büyükşehir Belediyespor


        Budo Gemlik


        Kocaeli BŞB Kağıt Spor


        İstanbul Basket


        Mamak Belediyesi


        Semt77 Yalovaspor


        Samsunspor


        Büyükşehir Hastanesi Konyaspor Basketbol


        Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket

     

        Eleme Grubu Müsabakaları


        Tarih


        Saat


        A Takım


        Sonuç


        B Takım


        Grubu


        4.10.2020


        13.00


        Sigortam.Net


        82-46


        Budo Gemlik


        A


        4.10.2020


        13.30


        Ankara Anadolu Basket


        75-71


        İstanbul Basket


        C


        4.10.2020


        15.15


        Final Spor


        63-66


        Semt77 Yalovaspor


        A


        4.10.2020


        15.45


        Manisa Büyükşehir Belediye Spor


        66-64


        Büyükşehir Hastanesi Konyaspor Basketbol


        C


        4.10.2020


        17.30


        Bornova Belediyesi


        89-72


        Kocaeli BŞB Kağıt Spor


        B


        4.10.2020


        18.00


        Balıkesir Büyükşehir Belediyespor


        79-73


        Mamak Belediyesi


        D


        4.10.2020


        19.45


        Global Connect Travel Düzce


        75-77


        Samsunspor


        B


        4.10.2020


        20.15


        Akhisar Belediye Basketbol


        74-86


        Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket


        D


        5.10.2020


        13.00


        İstanbul Basket


        -


        Manisa Büyükşehir Belediye Spor


        C


        5.10.2020


        13.30


        Budo Gemlik


        -


        Final Spor


        A


        5.10.2020


        15.15


        Büyükşehir Hastanesi Konyaspor Basketbol


        -


        Ankara Anadolu Basket


        C


        5.10.2020


        15.45


        Semt77 Yalovaspor


        -


        Sigortam.Net


        A


        5.10.2020


        17.30


        Mamak Belediyesi


        -


        Akhisar Belediye Basketbol


        D


        5.10.2020


        18.00


        Kocaeli BŞB Kağıt Spor


        -


        Global Connect Travel Düzce


        B


        5.10.2020


        19.45


        Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket


        -


        Balıkesir Büyükşehir Belediyespor


        D


        5.10.2020


        20.15


        Samsunspor


        -


        Bornova Belediyesi


        B


        6.10.2020


        13.00


        Final Spor


        -


        Sigortam.Net


        A


        6.10.2020


        13.30


        Manisa Büyükşehir Belediye Spor


        -


        Ankara Anadolu Basket


        C


        6.10.2020


        15.15


        Budo Gemlik


        -


        Semt77 Yalovaspor


        A


        6.10.2020


        15.45


        İstanbul Basket


        -


        Büyükşehir Hastanesi Konyaspor Basketbol


        C


        6.10.2020


        17.30


        Global Connect Travel Düzce


        -


        Bornova Belediyesi


        B


        6.10.2020


        18.00


        Akhisar Belediye Basketbol


        -


        Balıkesir Büyükşehir Belediyespor


        D


        6.10.2020


        19.45


        Kocaeli BŞB Kağıt Spor


        -


        Samsunspor


        B


        6.10.2020


        20.15


        Mamak Belediyesi


        -


        Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket


        D


        Çeyrek Final Müsabakaları


        Tarih


        Saat


        A Takım


        Sonuç


        B Takım


        8.10.2020


        13.00


        A Grubu 1.


        -


        B Grubu 1.


        8.10.2020


        15.15


        C Grubu 1.


        -


        D Grubu 1.


        8.10.2020


        17.30


        B Grubu 1.


        -


        A Grubu 2.


        8.10.2020


        19.45


        D Grubu 1.


        -


        C Grubu 2.


        Yarı Final Müsabakaları


        Tarih


        Saat


        A Takım


        Sonuç


        B Takım


        9.10.2020


        15.00


        Çeyrek Fin. 1. Maç Galibi


        -


        Çeyrek Fin. 2. Maç Galibi


        9.10.2020


        17.30


        Çeyrek Fin. 3. Maç Galibi


        -


        Çeyrek Fin. 4. Maç Galibi


        Final Müsabakası


        Tarih


        Saat


        A Takım


        Sonuç


        B Takım


        11.10.2020


        16.00


        Yarı Final 1. Maç Galibi


        -


        Yarı Final 2. Maç Galibi
%d blogcu bunu beğendi: