TBMM BAŞKANI ŞENTOP, RADYO TELEVİZYON GAZETECİLERİ DERNEĞİ 2019 YILI MEDYA OSCAR ÖDÜLLERİ TÖRENİ’NE KATILDI

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ev sahipliğinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği (RTGD) 2019 Yılı Medya Oscar Ödülleri Töreni'ne katıldı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği (RTGD) 2019 yılı Medya Oscar Ödülleri Töreni’nde bir konuşma yaptı.

Medya Oscarları ödül töreni münasebetiyle davetlileri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde misafir etmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erdoğan, bu seneki Medya Oscarlarına layık görülen televizyoncuları, radyocuları, muhabir ve sanatçıları tebrik etti.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un yanı sıra törene, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin ile TRT Genel Müdürü İbrahim Eren de katıldı.

Konuşmaların ardından farklı kategorilerde ödüllerin takdimi gerçekleştirildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu