TEZ-KOOP-İŞ Sendikası Genel Başkanı’ndan Nezaket Ziyareti

Türkiye Ticaret, Kooperatif, Eğitim, Büro ve Güzel Sanatlar İşçileri Sendikası (TEZ-KOOP-İŞ) Genel Başkanı Haydar Özdemiroğlu, beraberindeki heyetle Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Rektörlük makamındaki ziyarette TEZ-KOOP-İŞ Genel Başkanı Haydar Özdemiroğlu’na, Sendika Genel Sekreteri Hakan Bozkurt ile Samsun Şube Başkanı Tarık Sayın eşlik etti.

Ziyarette ayrıca Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Recep Sancak, Prof. Dr. Fehmi Yazıcı, Prof. Dr. Cengiz Batuk ile Üniversite Genel Sekreteri Prof. Dr. Hüseyin Gençcelep ve Hukuk Müşaviri Nuri Arslan da bulundu.

Görüşmede Genel Başkan Özdemiroğlu, Sendika olarak işçilerin sorunlarının çözülmesi ve beklentilerinin karşılanmasında iyi niyet ve güvenle hareket ettiklerine işaret ederek bu yöndeki görüş ve düşüncelerini Rektör Ünal ve üst yönetimle paylaştı. Sendikanın yürüttüğü faaliyetlere ilişkin de bilgiler veren Genel Başkan Özdemiroğlu konukseverlik adına OMÜ camiasına şükranlarını sunup çalışanlara sevgi ve selamlarını iletti.

Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal ise nazik ziyaretleri ve değerlendirmeleri için Genel Başkan Özdemiroğlu ve beraberindekilere teşekkür ederek OMÜ ailesinin her bir çalışanının emeğini ve katkısını çok değerli gördüklerini dile getirdi.

Ziyarette TEZ-KOOP-İŞ Genel Başkanı Özdemiroğlu, Rektör Ünal’ın kara kalem portresini kendisine takdim etti.