Türkiye Güreş Federasyonu Uzaktan Eğitim Semineri Duyurusu

Türkiye Güreş Federasyonu Uzaktan Eğitim Semineri Duyurusu

Türkiye Güreş Federasyonu Uzaktan Eğitim Semineri Duyurusu
” ANTRENÖRLER İÇİN UZAKTAN EĞİTİM ve GELİŞİM SEMİNERLERİ

Federasyonumuz 2020 yılı eğitim kurulu faaliyet programında yer Alan “Antrenörler İçin Uzaktan Eğitim Ve Gelişim Seminerleri” iki ayrı seminer olarak bir hafta arayla 21-22 ve 28-29 Kasım tarihlerinde Zoom uygulaması üzerinden Online olarak yapılacaktır . Eğitim kurulumuz tarafından hazırlanacak seminer programı ilerleyen günlerde sitemizde yayınlanacaktır.
Seminere katılmak isteyen antrenörlerimizin başvurularını ilk seminer için en geç 20 Kasım ikinci seminer için ise 27 Kasım 2020 tarihi saat 14.00’e kadar “Spor Bilgi Sistemi (E-devlet)” üzerinden yapması gerekmektedir. Seminer belgesi almak isteyen antrenörlerimizin derslerin tamamına katılması zorunludur.

İlk seminer – 3. Online Uzaktan Eğitim Güreş Antrenör Gelişim Semineri
17 – 20 Kasım (Başvuru Tarihi)
21-22 Kasım (Seminer Tarihi)
İkinci seminer – 4. Online Uzaktan Eğitim Güreş Antrenör Gelişim Semineri
17 – 27 Kasım (Başvuru Tarihi)
28-29 Kasım (Seminer Tarihi)

BAŞVURU ŞEKLİ
Güreş Antrenör Belgesine sahip olma şartı aranmaktadır.
Seminer başvuruları cep telefonu üzerinden yapılamamaktadır.
Seminerimiz ücretsiz olup belirtilen şartlara sahip olanlar başvuruda bulunabilirler.
E-Devlet Seminer Başvurusu: E-Devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı / Spor Bilgi Sistemi / Uygulamaya Git / Spor Elemanı / Antrenör / Seminer Başvuru / Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak yapmanız gerekmektedir. Telefon ve Mail adreslerinizi doğru şekilde girilmesini önemle rica ederiz. Seminerimize Watsapp veya mail adresi yolu ile gönderilecek olan link ve şifre ile Zoom uygulaması üzerinden giriş yapılacaktır.
E-DEVLET girişi ile ilgili sorun yaşayanlar 0535 941 41 97 nolu telefondan Tayfun beye ulaşabilirler.
ZOOM Uygulaması Kullanımı
İlk olarak www.zoom.us adlı internet sitesinde uygulamayı indiriniz. Uygulamayı açtıktan sonra join ikonuna tıklayarak mail adresinize gelecek olan Meeting ID ve şifre ile seminere katılım sağlayabilirsiniz.

Kontrol Et

FIS YARIŞMA DUYURUSU

FIS YARIŞMA DUYURUSU

FIS YARIŞMA DUYURUSU Ülkemizde artan salgın vakaları nedeniyle açıklanan Covid-19 tedbirleri kapsamında Türkiye Kayak Federasyonu …