Valimiz Mustafa MASATLI, Amasya OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısına başkanlık etti

Valimiz Mustafa MASATLI, Amasya Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısına başkanlık etti. Toplantıda ayrıca Amasya Belediye Başkanı Mehmet SARI, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat KIRLANGIÇ ile OSB Müteşebbis Heyeti üyeleri yer aldı.

Valimiz Mustafa MASATLI toplantının açılışında 2021 yılının ilimize ve ülkemize sağlık, huzur ve bereket getirmesini temenni ederek şunları kaydetti: “Amasya OSB’nin 2020 yılı faaliyetlerini değerlendirmek ve 2021 yılı bütçesini görüşmek üzere toplanmış bulunuyoruz. Sanayi alanında OSB’lerimizin genişleme çalışmalarına devam ediyoruz. Bu alandaki çalışmalarımız 2021 yılında da ivme kazanarak devam edecektir.

2020 ülkemiz ve dünyamız için maalesef sıkıntılarla dolu bir yıl oldu. Tüm bu sıkıntılı sürece rağmen ülkemizde imalat ve sanayi sektörü hız kesmedi. 2021 yılı inanıyorum ki hükümetimizin belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda her açıdan çok daha verimli ve üretken bir yıl olacaktır.”

Valimiz Mustafa MASATLI’nın konuşmasının ardından başta Amasya OSB’nin 2021 yılı bütçesi olmak üzere gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu