Valimiz Mustafa MASATLI, Milletvekillerimiz ve İl Yöneticileri ile birlikte Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar PEKCAN’ı ziyaret etti

Valimiz Mustafa MASATLI, Milletvekillerimiz M. Levent KARAHOCAGİL, Hasan ÇİLEZ ve ilimiz yöneticileriyle birlikte Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar PEKCAN’ı ziyaret etti.

Valimiz, Boğazköy mevkiinde yapılması düşünülen Gümrük Kompleksi ile ilimizin ticari gelişimine yönelik bilgiler verdiği Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar PEKCAN’a ilgisi ve desteği için teşekkür etti.

Ticaret Bakanımız Ruhsar PEKCAN, ilimizin ihtiyaçlarına ilişkin konular hakkında görüş alışverişinde bulunduğu Valimiz Mustafa MASATLI, Milletvekillerimiz M. Levent KARAHOCAGİL, Hasan ÇİLEZ, AK Parti İl Başkanı Mehmet Akif KESMEKAYA, İl Genel Meclisi Başkanı Zeki ERARSLAN, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat KIRLANGIÇ, Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dursun DAĞDELEN, Suluova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Turgut AKSU ile Gümüşhacıköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Can KELEŞ’e ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu ve ticari yatırımları konusunda gerekli desteğin verileceğini ifade etti.