Vali Dr. Ozan Balcı, Koronavirüsle Mücadelede Denetimlerimizi Sıkılaştırıyoruz

İl Hıfzıssıhha Kurulu Toplantısı Valilik Toplantı Salonunda ve İlçe Hıfzıssıhha Kurulları video konferans yönetimiyle aynı anda Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında toplandı.

İl ve ilçelerimizde yürütülen Koronavirüs mücadelelerinin ele alındığı toplantıda, maske, mesafe ve hijyenin önemi vurgulanarak, COVİD-19 ile mücadele kapsamında alınan tedbirler, tedbirlerin uygulanması ve genel durum değerlendirmesi yapıldı. 

Vali Dr. Ozan Balcı, “Tokat genelinde Koronavirüsle mücadelede denetimlerimizi sıkılaştırıyoruz. Önümüzdeki haftadan itibaren daha yoğun olarak il ve ilçelerimizde alanda olacağız. Ekiplerimiz ana caddeler, parklar, bahçeler, iş yerleri vb. tematik olarak sıkı bir şekilde denetlenecek. Vatandaşlarımızın her birinin sağlığı bizim için çok önemli. Rehavete ve paniğe kapılmadan mücadelemiz devam edecek. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulması bu mücadelede en önemli unsur. Bu mücadelede  başta tüm sağlık personellerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi. 

Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Vali Yardımcısı Osman Sarı, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı, İl Sağlık Müdürü H. Ahmet Sümbül ve kurul üyeleri ile kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, ilçe sağlık müdürleri, ilçe hıfzıssıhha kurullarının üyeleri video konferans yöntemiyle katıldı.

17 Ekim 2020 Bülent KAYNAR

 

%d blogcu bunu beğendi: