Vali Dr. Ozan Balcı’dan Başarılı Öğrencilere Ödül

Vali Dr. Ozan Balcı, Niksar Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde koruma ve bakım altında kalmakta olan başarılı çocukları makamında ödüllendirdi.

2020 yılı YKS sınavı ile 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü münasebetiyle düzenlenen resim ve şiir yarışmasında dereceye giren çocukları makamında ağırlayarak ödüllendiren Vali Dr. Ozan Balcı,“Başarı uzun bir yolculuktur.  Asla bir varış noktası değil.” diyerek, öğrencilerin gelecek planlamalarında bu sözü kendilerine rehber edinmesini istedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, “Sizler devletimizin korumasında kalırken böyle bir başarıya imza atarak bizleri gururlandırdınız. İnşallah hepinizi eğitimlerinizi tamamladıktan sonra devletimizin önemli makam ve mevkilerinde göreceğiz. Sizlerin başarılar ile devletimiz yükselecektir. Dualarım hep sizlerle olacak. “dedi. 

Vali Dr. Ozan Balcı, başarısında önemli payı olan Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür etti. 

 

Vali Dr. Ozan Balcı, daha sonra çocukların ihtiyaçlarına göre alınan hediyeleri takdim ederek, hatıra fotoğrafı çekindi.

 

1 Ekim 2020

Haber:Gülay KARTAL

Foto: M: Sefa ŞEKER

 

%d blogcu bunu beğendi: