Vali Erol Karaömeroğlu, Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Sayın Valimiz Erol Karaömeroğlu ve Eşi Filiz Karaömeroğlu Hanımefendi, Hakkari’nin Çukurca İlçesi Çağlayan Karakolunda görev yapmakta iken 11.09.1994 tarihinde  Şehit olan J.Er Ertan Yılmaztürk’ün ailesini ziyaret etti.
 
Vali Erol Karaömeroğlu Kurban  Bayramı münasebetiyle Şehit J.Er Ertan Yılmaztürk’ün ailesini ziyaretinde, Devlet olarak şehit ailelerimizin her daim yanında olduklarını ifade etti.
 
Şehit J. Er Ertan Yılmaztürk’ün ruhuna okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ve yapılan duanın sonrasında Şehidimizin  ailesi ile bir süre sohbet eden Vali Erol Karaömeroğlu ve Eşi Filiz Karaömeroğlu Hanımefendi,  Şehidimizin ailesinin Kurban Bayramlarını kutladılar.

 

Sayın Valimiz Erol Karaömeroğlu,  Şehidimizin cebinden çıkan paralar ile Köyüne yaptırılan çeşmenin en kısa sürede yeniden  tamirat ve restoresinin yapılacağı müjdesini Şehidimizin annesi Havva Yılmaztürk’e verdi. 

 

Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu ve Eşi Filiz Karaömeroğlu Hanımefendi’nin   Şehit J. Er Ertan Yılmaztürk’ün ailesini ziyaretine, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Hakan Başakcı, İl Emniyet Müdür V. Alpaslan Özdağlı  ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür V. Harun Köksalan katıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı