Valimiz Mustafa MASATLI, Gümüşhacıköy ilçemizde inşaatları devam eden kamu yatırımlarını yerinde inceledi.

Valimiz Mustafa MASATLI, Gümüşhacıköy programı kapsamında ilçemizde yapımı devam edilen Aile ve Toplum Sağlığı Merkezi ile 112 Acil Yardım İstasyonu inşaatında incelemelerde bulundu.

Gümüşhacıköy Kaymakamı Yunus Emre FIRAT ve İl Sağlık Müdürü Dr. Öner NERGİZ’in de yer aldığı incelemede Valimiz, aile ve toplum sağlığı merkezi ile 112 acil yardım istasyonu olarak tek çatı altında ve günümüz koşullarına uygun şekilde yapılacak yeni bina hakkında bilgi alarak değerlendirmelerde bulundu.

Programının devamında Gümüşhacıköy ilçemizde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından yapımı sürdürülen ve toplam 300 öğrenci kapasiteli iki yurdun inşaatında incelemelerde bulunan Valimiz Mustafa MASATLI, yetkililerden bilgi aldı.

Yeni yurt binalarının daha kaliteli bir ortama sahip olacağını ve ilçedeki eğitime büyük katkı sunacağını dile getiren Valimiz, binaların inşasından sorumlu firma yetkililerinden bilgi alarak binaların ilçemize şimdiden hayırlı olması temennisinde bulundu.

İncelemede Gümüşhacıköy Kaymakamı Yunus Emre FIRAT, Gençlik ve Spor İl Müdürü Kadir Kılıç ve diğer yetkililer yer aldı.

%d blogcu bunu beğendi: