Valimiz Mustafa MASATLI, Hamamözü’ne bağlı Kızılcaören ve Gölköy’de İl Özel İdaresi ve KÖYDES tarafından yapılmakta olan çalışmaları yerinde inceledi.

Valimiz Mustafa MASATLI, Hamamözü ilçemize bağlı Kızılcaören köyü yolunda İl Özel İdaremiz ekipleri tarafından yapılmakta olan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Yol ağının iyileştirilmesiyle vatandaşlarımızın daha güvenli ve rahat seyahat edebilmelerinin sağlanacağını belirtti.

Köy muhtarı ve asfaltlama çalışmalarını yapan İl Özel İdaresi personeliyle uygulanan hizmetler konusunda sohbet eden Valimiz, “Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarımızı var gücümüzle devam ettiriyoruz. Gönülleri buluşturan yollar inşa etmeyi sürdürüyoruz. Amasya’mızın kazanımlarına katkı sağlamak için devamlı çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Kızılcaören köyünden sonra Gölköy’e ziyarette bulunan Valimiz, burada İl Özel İdaresi ve KÖYDES kaynakları ile yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Köydeki birinci ve ikinci kat asfalt, içme suyu, kanalizasyon, kilitli parke taşı, menfez, stabilize, sulama kanalları gibi yatırımları yerinde inceleyen Valimiz Mustafa MASATLI: “İl Özel İdaremizin kaynakları ve KÖYDES’in yatırımı ile köylerimizin altyapısı için planlanan çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın yaşamlarını ve hayatlarını kolaylaştırmak için başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve hükümetimizin çalışma, destek ve talimatlarıyla elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Çalışmalarımızda sahada bize destek veren ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Valimize Hamamözü Kaymakamı Okan DAĞLI, Hamamözü Belediye Başkanı Fatih BAYRAKDAR, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdin ACAR ve diğer yetkililer eşlik etti.

%d blogcu bunu beğendi: